W naszej hodowli najważniejsze jest zdrowie i szczęście naszych piesków, hodowla to dla nas przede wszystkim hobby i terapia na problemy dnia codziennego.

Ze względu na to, iż nie planujemy zbyt wielu miotów staramy się wybierać jak najwspanialsze skojarzenia, szukamy pięknych partnerów dla naszych Podopiecznych nie tylko w Polsce.

Wszystkie nasze zwierzęta mieszkają z nami, nie są zamykane w klatkach. Może dlatego mają wspaniałe, nie złamane charaktery i u każdego z nich w pełni rozwija się psia osobowość.
Nasze szczenięta niezależnie od rasy odchowują się wspólnie z resztą sfory, nie są odstawiane od matki, mają tyle matczynej bliskości ile potrzebują.

Nasze szczenięta są zawsze rodowodowe, nie sprzedajemy i nie pośredniczymy w handlu szczeniętami nie rodowodowymi.
Potępiamy hurtowy handel szczeniętami.

Prawdziwą przyjemność sprawia nam uczestnictwo w wystawach, rywalizacja z pięknymi zwierzętami innych Hodowców. Nie wyznajemy filozofii Kalego, życzymy wszystkim sukcesów.

Podziwiamy sławne i zasłużone hodowle, ale nie chcemy za wszelką cenę się do nich upodabniać.
Wybraliśmy własną drogę, a nasz zapał i pragnienie doboru optymalnych partnerów dla naszych podopiecznych mają służyć przede wszystkim Państwu jako przyszłym towarzyszom naszych Whisperąt.

Serdecznie pozdrawiamy…